Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ERC FORKLİFT LASTİKLERİ

ERC Forklift Lastikleri, 1990 yılında ulusal ve uluslararası kauçuk sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Ercan Premiks Ambalaj ve Kauçuk Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketinin yarattığı bir markadır.

Ercan Premiks Ambalaj ve Kauçuk San. Ve Tic. A.Ş. olarak Dünya’nın birçok ülkesindeki kauçuk mamul üreticilerine kullanıma hazır kauçuk hamuru tedariki sağlamaktayız.

Kalitemizi de sahip olduğumuz ISO 9001-2008, ISO 18001-2007, ISO 14001-2004 ve Reach belgeleri ile tescillemiş bulunmaktayız.

ERC Forklift Lastikleri, günümüzde hızla artan forklift dolgu lastiği ihtiyacını en kaliteli lastiği üreterek karşılama ilkesi ile yola çıkmıştır. Havalı forklift lastiklerinin kullanımı iş kazalarına neden olabilmektedir. Personel güvenliğinin sağlanması ve faaliyetlerin durmaması amacı ile dolgu lastikleri tercih sebebi olmuştur. Dolgu forklift lastiklerinin avantajları sayesinde kullanım oranı havalı lastiğe göre günden güne hızla artmaktadır.

Forklift dolgu lastiğinin hammadesi olan kauçuk hamurundaki 25 yılı aşkın tecrübemiz ile kullanıcılarımıza yüksek performanslı ve uzun ömürlü ERC Dolgu Lastiklerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

ERC Forklift Lastikleri, ülkemizin dolgu forklift lastiğindeki dışa bağımlılığını ortadan kaldırarak kendi ülkesinde ve tüm dünyada büyük bir marka olmayı hedeflemektedir.

VİZYON

Ar-Ge anlayışımız ve laboratuar destekli çalışmalarımız sonucunda sürekli inovasyon, gelişim ilkesi ile ulusal ve uluslararası dolgu forklift lastiği sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

KALİTE ANLAYIŞI

Üretim ve müşteri ilişkilerimizi kalite yönetim standartlarında gerçekleştirmek ve bu ilkemizi geliştirerek devam ettirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevre bilincini üst seviyede tutarak enerji ve atık yönetimi ile doğayı korumak için tüm yasal düzenlemelerin gerekliliklerini yerine getiriyor ve daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MİSYON

Kullanıcıların dolgu forklift lastiği ihtiyacını, yüksek kalite ve maliyet ilişkisindeki verimliliği en üst seviyeye ulaştırarak karşılamaktır. Dolgu forklift lastiği kullanan kullanıcıların vazgeçilmez partneri olmaktır.